Odżywianie zewnętrzne

Suplementacja dla Twojej skóry serii HERBALIFE SKIN.

 

 

 Niezależnie od wieku wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej i na co dzień chronić naszą skórę i włosy przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych takich jak wiatr, słońce i zanieczyszczenia.

Zapewne wiesz już, że to jak wyglądasz przede wszystkim zależy od tego jak się odżywiasz. Bardzo ważne jest także to, jak dbasz o swoją skórę i włosy. Dlatego obok prawidłowej diety odżywczej przekazujemy Ci kompleksowo wiedzę i system odżywiania zewnętrznego.

Dzięki temu skutecznie ochronisz swoją skórę i włosy oraz na dłużej zatrzymasz młodość.

Pamiętając o zdrowiu swojej skóry należy mieć na uwadze, aby produkty do jej pielęgnacji zawierały substancje czynne biologicznie, by skutecznie pielęgnowały, regenerowały i chroniły skórę oraz włosy i paznokcie. Powinny one nie powodowac podrażnień, wpływać na stopień nawilżenia skóry, a poprzez tworzenie filmu ochronnego – zmniejszać agresywność substancji chemicznych wobec niej.

Ważna jest również formuła witaminowa produktów pielęgnacyjnych. Do najważniejszych z nich należą Wit A, C i E, zwane witaminami młodości.

 

Witamina A – poprawia nawilżenie skóry, wspomaga odnowę komórkową oraz opóźnia pojawianie się zmarszczek.

Witamina C – uaktywnia produkcję kolagenu, reguluje koloryt skóry, poprawia wydolność systemu ochronnego skóry, wzmacnia ściany naczynek krwionośnych i uelastycznia je.

Witamina E – pomaga utrzymać nawilżenie skóry i wygładza jej powierzchnię.

 

Opóźniając działanie czasu - Rewolucyjna Formuła

Nowa seria - HERBALIFE SKIN

 

 

Działa ona w kierunku przywrócenia wilgoci, odżywienia, ujędrnienia i ochrony Twojej skóry.

Widocznie wygładza linie i zmarszczki, oraz poprawia gładkość, jasność i blask w zaledwie kilka tygodni.

Ponieważ skóra różni się fakturą, grubością i kruchością, niektóre jej obszary potrzebują dodatkowej uwagi i szczególnej troski. Seria HERBALIFE SKIN w inteligentny sposób dociera do irytujących nas, podatnych na starzenie się obszarów skóry, oferując nam kompleks opóźniający działanie czasu.

 

Wyglądaj Młodziej – Zdumiewające Fakty:

 

 

 O więcej szczegółów zapytaj swojego osobistego doradcę!

 W naszym Klubie mają Państwo możliwość przetestowania kosmetyków w wyjątkowo PROMOCYJNEJ CENIE !!!

 

http://www.herbalifeskin.com/